• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Modrn Neo Luxury Dylan Booksise

Modrn Neo Luxury Dylan Booksise

 
DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Проширете го функционалниот простор на вашата канцеларија или дневна соба со библиотеката Modrn Neo Luxury Dylan. Оваа библиотека доаѓа со три полици со отворено и подложни полици, совршени за прикажување на декоративни растенија, хард -копачи, врзива и многу повеќе. Основниот кабинет со двојни врати нуди изобилство на скриен простор за складирање, нагласена со внатрешна полица. Црната лак за завршување на врвот на дрвото, надополнето со полирано злато на дрвените елементи. Вертикални рачки на бар и скриени шарки го облекуваат основниот кабинет. Modrn Neo луксузната колекција и кадифен, ексклузивната колекција Modrn Neo Luxury нуди чисти, геометриски дизајни изработени од раскошни материјали за секоја просторија во вашиот дом. Богатите текстури како кадифе и мермер се слават со цврсти бои и се истакнуваат со месинг акценти. Оваа колекција ги преиспитува трендовите на традиционалниот дизајн за да се создаде нов изглед што е разрешен и минимален. Димензии : 36 W x 17d x 60 H во . квадратна челична конструкција. Инженерски кабинет за дрво и полици. Црна и златна завршница со 2 тони. 3 полици со отворено. Основен кабинет со 2 врати. Дел од ексклузивната колекција Modrn Neo Luxury.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ