• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лавина Мали Деца Момчиња Планинарски Патики Чизми, Црно-2

Лавина Мали Деца Момчиња Планинарски Патики Чизми, Црно-2

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пешачки Чизми За Момчиња Од Лавина, имаат кука за врзување, лесен среден ѓон за долготрајна удобност, супериорно амортизирање и напреден гумен ѓон за влечење за движење без лизгање. Овие чевли ќе ви помогнат да ги надминете предизвиците во секоја екскурзија за пешачење на отворено, одржувајќи ги нозете безбедни, суви и топли. Стилот е модерен за секојдневниот животен стил. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ