• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детското Место Бебе И Мало Момче Плетена Маичка Со Кратки Ракави 3-Пакување, Големини 6 месеци-5Т

Детското Место Бебе И Мало Момче Плетена Маичка Со Кратки Ракави 3-Пакување, Големини 6 месеци-5Т

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Детското Место Бебе И Мало Момче Со Кратки Ракави Плетена Маичка Со Тематски Авион 3-Пакување Измијте Ја Машината Внатре Надвор Измијте Ладен Нежен Циклус Со Слични Бои Само Белило Без Хлор Кога Е Потребно Исушете Го Сувото Ниско Ладно Железо Кога Е Потребно Железо Од Задната Страна Не Пеглајте Декорација/ Лого. Џерси Cotton_94%_Spandex_6%. Целосна должина хитови на глуждот. Покриен еластичен појас.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ