• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Inktastic Горди На Мојот Братучед Даунов Синдром Свест Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Горди На Мојот Братучед Даунов Синдром Свест Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Поддржете ги вашите најблиски во Овие Горди на Мојот Братучед Даунов Синдром Свест Лента Мало Маица. Прави одличен подарок од 3 21 Ден за вашата внука или внук! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Горди На Мојот Братучед Даунов Синдром Свест Дете Краток Ракав Маица Унисекс Кралската Сина 5/6 T. дополнителен хромозом е само повеќе за љубов!. Прави одличен подарок од 3 21 Ден за вашата внука или внук!. Поддржете ги вашите најблиски во Овие Горди на Мојот Братучед Даунов Синдром Свест Лента Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. братучеди малку голем сино жолт марш семејство пријатели грижа ад дете предучилишна детска облека облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ