• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бамбини Краток Ракав Еден Пакет

Бамбини Краток Ракав Еден Пакет

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бамбини Ракав Едно Парче направено од 100% плетена ткаенина од памучно ребро, овие меки и пријатни бели кратки ракави се апсолутна неопходност за одржување на скапоценото малечко на мама подвижно и удобно.• 100% Плетен Материјал Од Памучно Ребро За Удобност И Дишење• Деколте За Рамо Што Може Да се Прошири За Да Помогне Многу Полесно Да Се Повлече Облеката Над Главата На Бебето• Затворањето На Дното Е Погодно Поставено Напред За Брзо Менување• Отворањето На Ребрести Нозе овозможува Совршено Вклопување• Машинско Перење/Сушење На паѓање• Достапни Големини : NB, S, M, L Бамбини Краток Ракав Едно Парче 3 Пакување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ