• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Санвиглор Новороденче Мокасини Магија Лента Креветчето Чевли Први Пешаци Станови Одење Нелизгачки Влечки Против лизгање Удобност Мек Ѓон БЕЖ 5С

Санвиглор Новороденче Мокасини Магија Лента Креветчето Чевли Први Пешаци Станови Одење Нелизгачки Влечки Против лизгање Удобност

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Симпатични и секојдневни чевли, погодни за различни прилики, како што се внатрешно и надворешно одење, играње, забава, фотографирање и совпаѓање со која било облека. Совети : препорачаната возраст е само за ваша референца, ве Молиме погледнете ја табелата со големини и измерете ги стапалата на вашето бебе пред да ги нарачате овие патики. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Мек ѓон : ѓонот е мек и издржлив, СТП што дава добро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ