• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Pinkfong By Baby Ask Polyester Spande Dishable Sturny No-Show Cods Pack

Pinkfong By Baby Ask Polyester Spande Dishable Sturny No-Show Cods Pack

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бебе ајкула, доо доо доо.хелип; И вашата девојка и/или момче би ја сакале оваа ајкула со ајкули од 12 пакувања. Колку забавно додавање да ги додадете овие супер кул чорапи за бебиња ајкули во гардеробата на вашето дете. Овие дише и истегнати парови чорапи ќе му дадат на вашето дете максимална удобност и одлична мода. Исто така, ќе знаете дека вашето дете е безбедно знаејќи дека дното на чорапите се брада со материјал што не е во некид. Вклучува 12 пара чорапи за пети Детали за разнобојни отпечатоци 98% полиестер/2% Спандекс машина за перење земја на потекло : Кина 12 пакувања чорапи за бебиња ајкули за мали деца. Безбедносните прсти чорапите се плетени со дополнителна обвивка за да ги заштитат прстите од јамките quакард. Крајните на чорапите се брада со не-лизгачки материјал за безбедноста на вашето дете. Удобно и дишење . додаде истегнување за тотална удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ