• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маичка со долги ракави на чудо нации за момчиња, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Маичка со долги ракави на чудо нации за момчиња, 3-пакувања, големини 4- & хаски

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Што би можело да биде подобро од триото маички? Маици со долги ракави на Wonder Nation, се осигура дека тој секогаш ќе биде подготвен за што и да се повикува денот. Супер-меки и удобно стилски, овие тимови се токму она што му е потребно на неговата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Инженерски ленти; текстурирана ткаенина. Момчињата ја погодија маицата со долг ракав 3-пакет од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ