• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација момчиња екипаж со кратки ракави со кратки ракави, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња екипаж со кратки ракави со кратки ракави, 3-пакувања, големини 4- & хаски

 
DEN 224.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Класична маица со краток ракав од Wonder Nation е одлична за секојдневните облеки на вашето мало момче. Совршено за спарување со неговите омилени дното, изберете од шарени тонови за да се мешаат и да се совпаѓаат. Продаден исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Докажано дете тешко : супер-мек дизајн. Маички со кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ