• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момци за мали деца на Гаранималс, големини со големини, големини 12м-5Т

Момци за мали деца на Гаранималс, големини со големини, големини 12м-5Т

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Забавни времиња! Повлечените шорцеви на Гаранаималс го одржуваат кул и удобно во текот на целиот ден. Лесен избор за ден на авантура или релаксирање, тој ќе го сака фит и удобно чувство без гужва. Loveе ја сакате лесната грижа и дека можат да се мешаат и да се совпаѓаат со сите негови омилени тимови и тенкови. Тоа е победа за неговиот сончев ден. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Удобно вклопување. Повлечете шорцеви за момчиња од мали деца од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ