• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фузија Електроника Мс-Ф Фузија 4 Звучник Вотс

Фузија Електроника Мс-Ф Фузија 4 Звучник Вотс

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ние правиме производи кои се конструирани одвнатре доживотно однадвор. Ние го правиме ова, така што нашите клиенти можат максимално да го искористат времето што го поминуваат во извршување на своите страсти. Дизајниран да ја издржи суровата морска средина и да ги почитува Меѓународните Стандарди НА АСТМ за стабилност НА УВ И отпорност на сол/магла. Во согласност со ip65 водоотпорен и стандард за прашина и има целосно запечатено вкрстено куќиште, магнет и високотонец со водоотпорен конус и опкружува. Дизајнот со висока ефикасност го намалува одводот на батеријата. Два различни пара решетки за звучници се обезбедени СО MS-FR6021 и MS-FR7021.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ