• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ournourneуни колекција женски Sonnia mules квадратни пети се лизгаат на станови

Ournourneуни колекција женски Sonnia mules квадратни пети се лизгаат на станови

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Во колекцијата „Соннија станови од ournourne gournee“, сигурно ќе ги заслепувате сите што ги поминувате. Оваа кадифена мазга е нагласена со треперлив акцент на скапоцен камен и квадратни пети. Индолата е наредена со подножје за дополнителна удобност, а малку блок -потпетица им дава малку лифт. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ