• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лути Црнци-Реалност

Лути Црнци-Реалност

 
DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Лутите Црнци се враќаат со своето второ еп за Смртна Бомба. Работејќи Со Форманти за производство, упорниот и погонски звук што го сакате ЕСКАЛИРА во царството на футуристички звуци; звук кој совршено се вклопува со " РЕАЛНОСТА!темата е да се биде заробен во матрицата. Лути Црнци-Реалност! - Касета Лента Рекорд Етикета : Смртта Бомба Лак. Музички Жанр : Рап / Хип-Хоп.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ