• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Начин да се слави декорацијата за вештерство на вервери за жетви од шумски предели

Начин да се слави декорацијата за вештерство на вервери за жетви од шумски предели

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Безбедни и природни материјали (како слама, Pinecone, гранче, итн.) Се користат за да се направат производи што ви овозможуваат да го почувствувате здивот на природата дури и дома. Ние рафинираме на секоја врска на производство само за да обезбедиме висок квалитет на нашите артикли. Задржувањето на раката направена во целост напредок, но не и машински изработени, исто така, ги прави нашите производи исклучителни и уникатни. Идеален декор на жетва за дрво, трпезарија, камин, итн. Во вашиот сладок дом. Тие се исто така прекрасен избор како подароци за Денот на благодарноста или подарок за роденден за семејства, пријатели и колеги. Начин да се слави декорацијата на верверичката на вервери од 5 инчи од шумски територии, украсот на критериумот со повеќе бои е мал и симпатичен, со реална форма и фино изработка . материјал : сисал и стиропор. Големина : 5'''hindoor декорација. За употреба во затворен простор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ