• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сдјма Тенок Титаниум Нерѓосувачки Челик Редење Бенд Зглоб Редење Прстени Постави Купола Полиран Површина Миди Прстен Едноставен За Мажи Жени Свадба Класичен Наки

Сдјма Тенок Титаниум Нерѓосувачки Челик Редење Бенд Зглоб Редење Прстени Постави Купола Полиран Површина Миди Прстен Едноставен

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Темперамент Разноврсна 2мм Тенок Титаниум Челик Прстен Женски Мода Обичен Прстен Прстен Прстен Накит. Карактеристики : . материјал : овој прстен е изработен од нерѓосувачки челик, кој никогаш нема да избледи и деформира. Таа е погодна за целата кожа, мазна и удобна за носење. Големина : Достапна во американски големини 6-13, погодна за повеќето мажи и жени. Овој модерен прстен може да се носи како прстен за ветување, веренички прстен, прстен за парови или дневен прстен. Идеален подарок : исклучителен прстен е совршен подарок за семејството и на роденден, годишнина, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или Денот на Таткото. текстура на материјал; титаниум челик. изработка Полирање Гравирање сликарство масло печат галванизација. Ширина; 2мм. Тежина; 1,8 гр. дебелина На Ѕидот; 1,5 Мм.Производите вклучуваат : . 1 х Прстен Класичен купола дизајн прстени за жени мажи. Совршени подароци за изразување љубов кон вашата љубовница, сопруга, девојка. Прстените што не се оцрнуваат се отпорни на абење и водоотпорни. Обезбедување долготрајна убавина. Ќе се потрудиме да ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ