• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Goldесика Симпсон Багет Златни роботи, должина од 1,3

Goldесика Симпсон Багет Златни роботи, должина од 1,3

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Goldесика Симпсон Багет Златни роботи, 1,3 "Должина - живописни елегантни робови детално со повеќебојни камења со багета. Овие разнобојни обетки се поставени во метал со златен тон и имаат постепено затворање. Essесика Симпсон Багет Златен ползи, со должина од 1,3" - Вибран елегантни роботи детално опишани со повеќебојни камења од багета. Овие разнобојни обетки се поставени во метал со златен тон и имаат затворање на пост. Материјал : Поставете во метал со златен тон со стаклени камења. Димензии : 1,3 "должина, 0,25" ширина. Тип на затворање : Поставете назад. Земја на потекло : Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ