• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ауфмер Накит Царинење Прстени Кристал Жена Голем Циркон Камен Невестински Ангажман

Ауфмер Накит Царинење Прстени Кристал Жена Голем Циркон Камен Невестински Ангажман

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

2 парчиња Кристална Жена Голема Цирконска Камена Невестинска Свршувачка Карактеристика : Погодна За свадбени материјали романтична мода може да се даде како подарок боја : сребрен материјал : алуминиумска легура 2 парчиња Кристална Жена Голем Цирконски Камен Невестински Ангажман. Функција : . Погоден за свадбени материјали. Романтична мода. убаво. Може да се даде како подарок. боја : сребро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ