• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Frehsky прстени Возрасни Едноставна Грамофон Декомпресија Боја Замрзнати Прстен

Frehsky прстени Возрасни Едноставна Грамофон Декомпресија Боја Замрзнати Прстен

 
DEN 1382.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Прстен Од Змеј Од Титаниум Челик со Сребрен Златен Змеј Прстенопис На Нерѓосувачки Челик : Висококвалитетен вметнат со извонредна изработка.Тип : Карактеристики На Прстенот : може да се ротира, декомпресирана прилика : Секојдневен Живот, Свадба, Свршувачка, Забава, Годишнина Карактеристики : Сјаен, Луксузен Накит, Подарок За Денот На Вљубените100% нов и квалитетен.Материјал : Нерѓосувачки Челик Тежина : околу 5gpackage вклучени : 1x Прстен Прстен. Прстен Од Змеј Од Титаниум Челик со Сребрен Златен Змеј Прстенопис На Нерѓосувачки Челик : Висококвалитетен вметнат со извонредна изработка.Тип : Карактеристики На Прстенот : може да се ротира, декомпресирана прилика : Секојдневен Живот, Свадба, Свршувачка, Забава, Годишнина Карактеристики : Сјаен, Луксузен Накит, Подарок За Денот На Вљубените100% нов и квалитетен.Материјал : Нерѓосувачки Челик Тежина : околу 5gpackage вклучени : 1x Прстен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ