• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
САМОСТОЈНИ Панталони Налепница За Манжетни Повлечете Странична Налепница Самолепливо Бесплатно Сечење Променете Панталони Паста За Манжетни Затворете Панталон?

САМОСТОЈНИ Панталони Налепница За Манжетни Повлечете Странична Налепница Самолепливо Бесплатно Сечење Променете Панталони Паста

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно на барање

10м САМОСТОЈНИ панталони налепница за манжетни повлечете странична налепница самолепливо бесплатно сечење променете панталони паста за манжетни затворете панталони налепница за манжетни карактеристики 1. Користете линијар и боја во прав за да ја означите положбата на преклопување, што ќе ја направи ногата на панталоните поубава.2. Ножиците го отсекуваат вишокот ткаенина. Кога сечење, тоа треба да биде директно. Премногу искривени и коси ќе влијаат на изгледот.3. Панталоните се лепат со вода за да се избегне собирање и да се спречи намалувањето на железото по притискање и формирање.4. Белиот дел е гумена лента, која ќе произведе адхезија по притискање, па обидете се да го поставите во центарот.5. Откако ќе се залепите за ногата на панталоните, користете пегла за да ја испеглате директно, а преклопувачкиот дел од отворот на панталоните е 2-3 см во висина на децата 110-160 панталони Околу 18 СМ Возрасни Панталони М-XL околу 31 СМ Возрасни Панталони 2xl-4 XL околу 36 СМ можете да купите метри Според Вашите Сопствени Панталони Потреби Спецификации Производ 10 M DIY Панталони Налепница За Манжетна Повлечете Странична Налепница Само-лепило слободен сечење промена панталони манжетна паста затвори панталони манжетна налепница.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ