• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стико Цврста Силуета Класична Разнобојна Музика Белешки Винил Налепници, Парче

Стико Цврста Силуета Класична Разнобојна Музика Белешки Винил Налепници, Парче

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пуштете музика во вашето срце и вашите занаети! Налепниците за црни Музички Ноти се налепници со црна сјајна пена со форми на музички ноти, и тие се совршени за страници со белешки, рамки за слики, правење картички, покани, колаж уметност и секој занаетчиски проект на кој му треба облекување. Нека вашите занаети од хартија ја одразуваат песната во вашата душа! Повеќебојни, Винилни Налепници и Цврсти. Стико . Силуета. Класичен . Музички Белешки. 26 парче. Повеќебоен. Винил Налепници. Цврсто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ