• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Налепница Маскирање Мулти-Обоени

Налепница Маскирање Мулти-Обоени

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

9495452 Налепница/Маскирање 58336 ТАМЦ1325 ТАМИЈА Ова е Лист За Замена И Маска За Прозорци за ТАМИЈА Хорнет RWD - TAMC0346.КАРАКТЕРИСТИКИ : Маска За Прозорци со налепници поддржани со лепило вклучува : еден лист за налепници еден лист за маска за прозорци бара : Налепниците мора да се исечат и да се нанесат на телото со Ножици HCAR0670 или Хоби Нож, RMXR6901 SPECS : Должина : 13,5" (345mm) Ширина : 5 "(127mm) CCOMMENTS : ние не го складираме поликарбонатното тело за Стршленот. Тамија Дел там9495452.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ