• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ТР20Х20СЛ 20' 20' Тешка Церада Повеќенаменска Полиетиленска Церада За Сите Временски Услови, Сребро

ТР20Х20СЛ 20' 20' Тешка Церада Повеќенаменска Полиетиленска Церада За Сите Временски Услови, Сребро

 
DEN 2015.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Повеќенаменската церада АЛЕКО има стотици апликации. Користете го за земјоделство, кампување, уредување, градежништво, покривање на покривот, пловење, покривање на возила, складирање, работа во дворот и многу, многу повеќе. Одлично е и за внатрешни и за надворешни проекти. Тешкиот водоотпорен полиетилен го штити вашиот имот од сите временски услови, а лесниот дизајн е лесен за ракување. За секоја апликација, овој производ ви дава посилна, потрајна церада за сите заштитни и покривни потреби. АЛЕКО ТР20Х20СЛ 20' х 20 ' Тешка Церада Повеќенаменска Полиетиленска Церада За Сите Временски Услови, Сребро : Повеќенаменска, издржлива, водоотпорна полиетиленска церада. Рабови обложени со јаже. Топлина запечатени рабови. Громови на секои 18". Димензии : 20 'х 20'. Перат и еднократно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ