• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Клиренс на шнекер Осветлена Елка Шарена ЛЕД Акрилна Ноќна Светлосна Маса Врвна Декорација За Празници Разнобојна Светлечка Сјајна Фигурина На Масата

Клиренс на шнекер Осветлена Елка Шарена ЛЕД Акрилна Ноќна Светлосна Маса Врвна Декорација За Празници Разнобојна Светлечка Сјајна

 
DEN 655.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Клиренс за шнекер 1 парчиња Осветлена Елка Шарена ЛЕД Акрилна Ноќна Светилка Врвна Декорација На Празници Разнобојна Светлечка Фигурина На Масата Карактеристики : ново.Повеќе бои се менуваат автоматски.Совршен подарок за семејството и.Погоден за романтични места како спална соба, мебел за дома, подароци и така натаму.Дизајнот на елката ќе создаде романтична, опуштена и среќна куќа за одмор за вас. Напојува со 3 AG13 БАТЕРИИ (вклучени).Материјал : пластичност : 22смх 9цмх 9цмноти : поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам.Вклучен пакет : 1x Ноќен Фенер Одобрување 1pcs Осветлена Новогодишна Елка Шарена ЛЕД Акрилна Ноќна Светилка Врвна Декорација За Празници Разнобојна Светлечка Фигурина на Масата. Карактеристики : . ново. Повеќе бои се менуваат автоматски. Совршен подарок за семејството и. Погоден за романтични места како спална соба, мебел за дома, подароци и така натаму. Дизајнот на елката ќе создаде романтична, опуштена и среќна куќа за одмор за вас. Напојува со 3 AG13 БАТЕРИИ (вклучени). Материјал : пластика. Големина : 22смх 9цмх 9см.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ