• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
JBU Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Одговара изберете: 1993-НИСАН АЛТИМА, НИСАН МАКСИМА

JBU Суспензија Стабилизатор Бар Черупка Одговара изберете: 1993-НИСАН АЛТИМА, НИСАН МАКСИМА

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Трв суспензија стабилизатор бар бушинг изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме суспензија стабилизатор бар черупка е за речиси секој автомобил на патот денес. Бар за стабилизатор НА суспензијата TRW bushing се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. TRW JBU1036 Суспензија Стабилизатор Бар Черупка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ