• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Цевка Врвна Фитнес Јога Со Прерамки Бендо Градник Спортски Врвен Градник Плус Градници За Жени Со Растеглива Големина

Женска Цевка Врвна Фитнес Јога Со Прерамки Бендо Градник Спортски Врвен Градник Плус Градници За Жени Со Растеглива Големина

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Памук4. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред купувањето.Карактеристики што добивате : 1x долна облека1. Сигурен сум дека ќе ви се допадне дизајнот на оваа долна облека,елегантна и удобна.Забелешка : Сезона : Четири Сезони Овој комплет за долна облека е за спорт, пижами, пижами, меден месец, брачна ноќ, Забава За Долна Облека, годишнина, денот на Вљубените, спална соба, невестински подарок или специјален night.to можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Стил : Секојдневен, може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.5. Препорачливо е да се мијат рацете под температурата на водата под 40€.Како да се мие : Рачно Перење Ладно3, 95% Најлон, 5% Спандекс.Се чувствуваат многу меки и удобни, класичен стил, можете било која облека.Пол : Жени Повод : 2.Големина шема : . Големина : С Биста : 56-76см/22,05-29,92"Големина : М Биста : 60-80см/23,62-31,50"Големина : Л Биста : 64-84см/25,20-33,07"Големина : XL Биста : 68-88см/26,77-34,65"Големина : XXL Биста : 72-92см/28,35-36.22"големина : xxxl биста : 76-96cm/29.92-37.80" стил : повик,. Забелешка : Поради. Ние. Карактеристики. Што Добивате : 1x Долна Облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ