• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ИФЛИ АКЦЕНТ КАРТИНСКИОТ СВЕТСКИ ЕНДАНСКИ БАГАГИ, ЦРНА И ЦРВЕНА

ИФЛИ АКЦЕНТ КАРТИНСКИОТ СВЕТСКИ ЕНДАНСКИ БАГАГИ, ЦРНА И ЦРВЕНА

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Патувајте во стил! Iftly Accent 20 е совршен избор за кратки одмори или како ваш носат во летот. Акцентот комбинира модерен стил и супериорен квалитет. Изграден да трае со врвни материјали и исклучителна занаетчиство, ако и нуди 10-годишна гаранција со вашата набавка. Willе сакате колку е лесен акцент. Плус, со многу простор за пакување, како и џеб од поштенски мрежи, луксузни џебови за чевли, скриен џеб за козметика на поштенски патенти и ленти за зачувување, вашите предмети ќе останат безбедни и организирани. За уште повеќе простор, проширете го багажот со Ifly Expansion Zipper. Исто така, ќе сакате акценти 3 надворешни џебови кои ви овозможуваат лесен пристап до таблетите, слушалките и другите клучни предмети за патувања. И, за да се натераат да се приближуваат без напор, 4 тркала со лесен спин обезбедуваат мазна навигација 360. Iftly багажот е дизајниран со филозофија дека стилскиот, висококвалитетен багаж никогаш не треба да чини повеќе од вашата авионска карта. Проверете ги сите стилови и бои на Iflys во тврд и мек едностран багаж. Ексклузивно. Ултра лесна категорија 6,6 фунти/ 3,0 кг (20). 4 тркала со лесен спин обезбедува исклучителна подвижност. 10-годишна гаранција. Премиум хибриден полиестер. Синхронизирана акцент на боја од тркала до количка. Експанзијата патент го зголемува просторот за пакување. Интегрирани џебови за чевли. Мулти-фазен телескопски систем за рачка за количка. Прилагодливи ленти за врзување за да ја задржите облеката во место.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ