• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени 3 Тркалезно мебел од дрво мебел за нозе Табела за нозе Ажурирање на 5

Уникатни поволни цени 3 Тркалезно мебел од дрво мебел за нозе Табела за нозе Ажурирање на 5

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Направени од дрвен материјал, нозете на мебелот се цврсти, отпорни на абење, добро носење капацитет; Делот е мазна, добра текстура и лесен за одржување. Заштитете ја ногата на мебелот, заштитете ги вашите прекрасни дрвени предмети, тепих, керамичка плочка и линолеумски подови од гребнатини. Нозете за замена се погодни за секаков вид мебел, троседот, бирото и така натаму во која било боја или стил, среден век или модерно. Чекори за инсталација : 1. Одредете ја локацијата за инсталација. 2. Зашрафете во нозете на дрво заедно со плочката за монтирање. 3. Поврзете ги нозете со основата на мебелот со истите завртки. 4. Затегнете ги завртките. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку различна од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени 3 "Тркалезно мебел за мебел за нозе на нозе за нозе на нозе сет од 5 материјали : дрво. Вкупна големина : 2" x 1,6 "x 3" (горе дија*долна диа*ч). Должина на завртката : 1,5 ". Големина на низата : m8 x 0,79" (d*l). Дупка за монтирање на плочата : 0,24 ". Центар за монтирање на дупката : 2.2". Големина на плочата за монтирање : 2,8 "x2.8" (l*w). Големина на орев за монтирање на плочата : 0,43 "x 0,47" (D*L). Додадете стабилност и модерен стил. Погодно за DIY украс за дома. Лесна инсталација, елегантна и издржлива. Едноставен и модерен стил одговара на целиот мебел. Силен и отпорен на абење, добро лежиште.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ