• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Златен сребрен плоштад кубен цирконија сет, парови

Златен сребрен плоштад кубен цирконија сет, парови

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку искра на вашиот изглед со овие едноставни, но сепак елегантни, бели квадратни столпчиња. Овој сет се состои од три пара жолто позлатено сребрено плоштад, украсени со бел камен CZ. Брилијантност фино златен плоштад сет. Бела кубна цирконија. Квадратни столпчиња. 6 пара.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ