• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
10к Бело Злато Дијамант Сече Квадратни Цевки Бескрајни Обетки Обрач - Јбсп

10к Бело Злато Дијамант Сече Квадратни Цевки Бескрајни Обетки Обрач - Јбсп

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

10к Бело Злато квадратни Обетки со дијаманти исечени Со Дијаманти Овој Стручно Дизајниран Накит : Обетките Се Произведуваат Со Прецизност во Земјата На Перумаде од 10к Бел Златен Накит > Обетки > Обетки Со Обрач > Тркалезни Обрачи 10к Бело Злато дијамант-исечени Квадратни Обетки Со Обрач Список На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 10К. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 24,5 мм. Позлата : Родиум. Карактеристика : Шупливи. Материјал : Основно : Злато. Дебелина : 1,35 мм. Ширина На Предметот : 25 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Обетки. Продадени По Единица : Пар. Пол : Женски. Текстура : дијамант-сече. Материјал : Примарна Боја : Бела. Затворање На Обетки : Скриена Жица И Фати. Тип На Обетка : Обрач. Стил На Обетка : Бесконечен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ