• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Голема и висока екстремна удобност на Машката Машка

Голема и висока екстремна удобност на Машката Машка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Барате панталони кои се чувствуваат удобно како вашите омилени џемпери? Оставете го на Ли да го направи ова можно со својата голема и висока екстремна удобност рамна предна нозе. Ткаенината отпорна на брчки и влага за прицврстување на влага, ве одржуваат и да се чувствувате добро за целиот ден удобност. Екстремните карактеристики на движење вклучуваат супер флексибилна ткаенина и лента за половината што ви овозможува да се наведнувате, да се движите и да крцкате со леснотија. Другите карактеристики вклучуваат лесни и дише џебови за дишење, права нога за потенок вклопување, опуштено вклопување во седиштето и бутовите за целиот ден удобност. Пан, кој изгледа одлично во рејтинг и влечен со вашето омилено копче надолу. Директно на седиштето и бутот. Права нога. Екстремен флексибилен половински лента. Џебови од мрежа. Истегнување на перформанси, отпорен на брчки, влага за влага. 98% памук, 2% спандекс. Стил #104373503.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ