• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Гаќи Женски Висок Половината Стомакот Затворање И Кревање Беспрекорна Шема Долна Облека

Женски Гаќи Женски Висок Половината Стомакот Затворање И Кревање Беспрекорна Шема Долна Облека

 
DEN 206.24

Количина на стоки
Достапно на барање

л Специјален дизајн на чипка. л изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!. л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л Погоден За секојдневно/секојдневно/плажа/&клуб/гроздобер/фестивали/свадби / забави облечени. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Големина шема : . Големина : С Половината : 64см/25.20" Должина : 27см/10.63 "Големина : М Половината : 68см/26.77" Должина : 28см/11.02 "Големина : Л Половината : 72см/28.35" Должина : 29см/11.42 "Големина : XL Половината : 76см/29.92" Должина : 30см/11.81 " памучни гаќички за жените. бесшевни танга за жени. МЕКА и ДИШЕ - лесната ткаенина ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува ладни и суви цел ден. Женска Кул Удобност Памучна Кратка Долна Облека. ИСТЕГНЕТЕ ЈА ДОЛНАТА ОБЛЕКА СО ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : овие жени не покажуваат долна облека имаат разумно истегнување, убаво се фаќаат околу нозете за да не се движат наоколу или да се возат нагоре,но не е премногу тесна и многу удобна, без деформација по повторување stretching.It на многу целосна покриеност беспрекорна долна облека за жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ