• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 6 W 32 D 40 H Balboa Craftsman Rough Sawn Brace, западен црвен кедар

Ekena Millwork 6 W 32 D 40 H Balboa Craftsman Rough Sawn Brace, западен црвен кедар

 
DEN 1824.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ