• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 8 w 4 h 20'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум цреша

Ekena Millwork 8 w 4 h 20'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум цреша

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Овие специјализирани полиуретански греди со рачно вградени, лесни со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ