• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тц Египетски Памучни Чаршафи, Луксузни Меки За Комплет Чаршафи Со Квалитет На Хотелот-Вграден Чаршаф, Рамен Чаршав И Навлаки За Перници Длабок Џеб

Тц Египетски Памучни Чаршафи, Луксузни Меки За Комплет Чаршафи Со Квалитет На Хотелот-Вграден Чаршаф, Рамен Чаршав И Навлаки

 
DEN 239.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Барате да му дадете свеж изглед на вашиот главен апартман или спална соба за гости? Направете големо влијание со мала промена со замена на постелнината! Овој комплет Од Четири слоја 600 Тц Египетски квалитетен лист вклучува еден рамен лист, еден целосно еластичен вграден лист и две навлаки за перници. Балансирање на лесно чувство и пријатна топлина за целогодишна употреба, овој комплет е без брчки за одржување без гужва и може да се пере во машина за чистење без напор кога ќе дојде време за денот на перење. СЕ ЧУВСТВУВААТ ИЗНЕНАДЕНИ СО СУПЕР МЕКА СПЛИТ КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА ЕГИПЕТСКИ ПАМУК ЛИСТ СЕТ - Сплит Кралицата Големина Мерења : рамен лист : 90Х102", Вграден лист : 30Х80 "Се Вклопува До 18 Инчен Длабок Душек, Перница Покритие : 20Х30"(Жолта Сплит Кралицата Големина 18 Инчен Длабок Џеб ). 800 конец брои 100% египетски памук, одлична функција за рамнотежа на температурата,за цела сезона. Издржлива ткаенина без брчки со врвен квалитет со армирана еластика околу длабокиот џебен лист. Лист дише, лесна нега, брзо сушење, машина за перење, отпорни на брчки, влага фитил. Вграден Долен Лист Со Длабок Џеб И Екстра Силна Еластична Ткаенина мазна и ултра мека, дише и ладење, погодна за топли прагови. Листовите ќе станат декор на вашата спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор или друг простор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ