• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
5-парчиња отпорни на брчки на конец за броење на листови за постелнина, сплит крал, кралско сино

5-парчиња отпорни на брчки на конец за броење на листови за постелнина, сплит крал, кралско сино

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата ткаенина отпорна на брчки ќе обезбеди финиш без железо, што ќе ви овозможи да го однесете вашиот утешител од вашиот фен до вашиот кревет без никакви брчки.Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Исто така, вклучително и четири вградени јазичиња за агол за оние што бараат да го спарат со капакот на Duvet. Tumble Dry Low . Нашата разновидност на избор на боја и големина ќе го направи нашиот утешител да постави совршен подарок за секоја пригода или дизајн на ентериер. Одлично за домови, затоплувања во куќата, вие го именувате. Исполнет со надолу алтернативно влакно, овој утешител ќе биде ултра мек и кадифен, обезбедувајќи долготрајна удобност. Овие јазичиња помагаат да се обезбеди вашиот дух и да се заштити од менувањето . Нашиот безвременски современ дизајн ќе донесе живот во декор на вашата соба за кревети. Оставете до 24 часа вашиот утешител целосно да се испушти. Здрава околина : Елегантна удобност за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом Во вашата постелнина. Мека, пријатна и прифатлива . Машинско миење ладно на нежен циклус. Elegant Comfort ® Белешка : Листовите со големина на близнаци се поставени 5 компјутери. Спречете го секое полнење од менување и гребење, елиминирање на ладни дамки и ветувајќи рамномерен слој на топлина. Ако се грижите правилно, вашиот комплет за утешител може да трае години без видливо абење и солза.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ