• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Надворешни Торби За Одмор За Стрелање Целни Спортски Снимање Клупа За Одмор Предна И Задна Поддршка Држачи За Држачи За Вреќи Со Песок за Пукање Со Пушка Лов Фотогр

Надворешни Торби За Одмор За Стрелање Целни Спортски Снимање Клупа За Одмор Предна И Задна Поддршка Држачи За Држачи За Вреќи

 
DEN 1899.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Предна и Задна Пушка Воздушен Пиштол Целни Торби За Одмор 600Д Преносливо Ловечко Пукање. . Карактеристики : . Дизајниран да создаде цврста и стабилна платформа кога ја насочувате пушката. Одлично за транспорт-мал и лесен за носење и лесно може да се наполни со песок или друг филер кога е потребно. Мека ткаенина за да ја спречите пушката од несакани траги или гребнатини. Лесно се пополнува низ вградената дупка за инка. Спецификации : . Материјал : 600д оксфордска ткаенина + кожа. Ткаенина : Полиестер. Големина : Прибл. Должина : 5см Ширина : 5 См Висина : 4,5 см. Боја : Зелена, Црна, Армиска Зелена,Камо. . Пакетот вклучува : . 1x Предна И Задна Торба За Одмор за Лов. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешки од 1-2мм поради рачно мерење. Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. . . . ПОВЕЌЕКРАТНА Употреба Дизајнирана да создаде цврста и стабилна платформа кога ја насочувате пушката. Поддржува речиси секој тип пушка или пушка и дава се што ви треба за цврсто, без нишање пукање, особено на опсегот. ИЗДРЖЛИВ И ОТПОРЕН На ВОДА Изработен од издржлив полиестер отпорен на вода 600. Останете цврсти дури и по долгогодишна употреба, совршени за активности на отворено во екстремна средина. ЗАШТИТЕТЕ ЈА ПУШКАТА Издржливата Оксфордска ткаенина и меката конструкција од филц имаат нештетна завршница што спречува пушката да остави несакани траги или гребнатини. ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ Мал и лесен. Ремените за носење рамо за брзо поврзување на двете кеси обезбедуваат лесен транспорт. Исто така, може да се наполни со песок или друго полнење кога е потребно. ГАРАНЦИЈА Поддржана од 1-годишна гаранција за безгрижна размена, бесплатната размена е загарантирана доколку производот е неисправен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ