• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рамнотежа Од Сеопфатна Екстра Густа Вежба Против Лизгање Со Висока Густина Пилатес Јога Мат Со Ремен За Носење

Рамнотежа Од Сеопфатна Екстра Густа Вежба Против Лизгање Со Висока Густина Пилатес Јога Мат Со Ремен За Носење

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Рамнотежа Од Сеопфатна 2/5-Инчна Екстра Дебела Вежба Против Лизгање Со Висока Густина Пилатес Јога Мат Со Преглед На Ременот За Носење : со двострани површини што не се лизгаат, Рамнотежа од Врвна јога подлога за вежбање за сите Намени доаѓа со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повредите. Исклучителната еластичност ви овозможува да одржувате рамнотежа за време на секој стил на вежбање. технологијата отпорна на влага ја прави подлогата лесно да се мие со сапун и вода. Лесно врзување и мала тежина се додаваат на оваа подлога за лесен транспорт и складирање. Димензии : 72" долго 24 " широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини. Со материјал од пена со висока густина, премиум подлогата со дебелина од 10 мм удобно ги перничи ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови. Гаранција : Целата Вистинска Рамнотежа од производите доаѓа со 2-годишна гаранција и 100% Рамнотежа Од Гаранција За Задоволство за да го ослободите вашето купување. Едноставно контактирајте не или вашиот продавач ако имате какви било прашања. Задоволството на клиентите е наш најголем приоритет. На ПРВ ПОГЛЕД : 10мм екстра дебели . Одлично влечење и перница што не се лизга . Вклучен е бесплатен ремен за носење . Лесен и пренослив . 2 година гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ