• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плови Прекинувач Резервоарот Течност Ниво На Водата Сензор Двојно Топката Плови Прекинувач Резервоарот

Плови Прекинувач Резервоарот Течност Ниво На Водата Сензор Двојно Топката Плови Прекинувач Резервоарот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Главен материјал : 304 нерѓосувачки сти. Префрлување напон : 220vd. Дефект напон : 450 VDC мин. Дефект струја : 1.5 АДЦ мин. Вредност на отпор : 0,1 - мин. Работна температура : 40-125 ' Ц. средна специфична тежина : 0 7г / см3. Работен притисок : < 1 . 0мпа. Капацитет на електричен удар : 200w100-265vac ) Сензор За Ниво На Водата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ