• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Редфилд 2-парче база за стил на ремингтон ткајач, црна завршница

Редфилд 2-парче база за стил на ремингтон ткајач, црна завршница

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Наменето за вашиот Remington 870, основата на опсегот на Redfield Aluminum 2 Piece е добро прилагодена монтажа за вашиот обем или оптика по избор. Одликувајќи се со алуминиумска конструкција, оваа база е солидна, но лесна платформа за вашата оптика. Спецификации : - FITS : Remington 870- Основен Тип : 2 парчиња Систем за монтирање : Weaver- Изградба : Алуминиум- Заврши : Црн алуминиум 2 парче Опсег на обем.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ