• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вивер Види-Преку Врвот Мнт Рнгс 1 Мет

Вивер Види-Преку Врвот Мнт Рнгс 1 Мет

 
DEN 136.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Користете железни знаменитости или вашиот опсег за брзо стекнување на целта со овие погодни прстени. Квадратната завртка за заклучување на крстот цврсто и безбедно се вклопува со Врвни Основи за Монтирање На Ткајачот(Р).Карактеристики : Оригинален стил Ткајачки прстени засилени за дополнителна јачина намалена тежина во споредба со Другите Прстени Ткајач Види-Преку Врвот Мнт Рнгс 1" Мет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ