• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
БУСМАН ЕКСР Есср Засилувачи Двојна Елемент Одложување Време Осигурувач Секој

БУСМАН ЕКСР Есср Засилувачи Двојна Елемент Одложување Време Осигурувач Секој

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие нови комплети за услуги со осигурувачи се исполнети со најпопуларните типови и големини на осигурувачи за најчестите апликации изберете од џуџе, класа КК или КЛАСА РК5.Бренд Име : Бусман Засилувачи : 15 засилувачи Тип На Производ : Двоен Елемент Временско Одложување Број На Осигурувач Во Пакет : 1 Секој Тип На Пакување : Кутија Цевка Изградба : Бакар Подесување Доказ : Нема Апликација : Општа Намена Индивидуален Дијаметар На Производот : 13/16 инчи. АДС Наведени : Да Крајот Капа Изградба : Бакар УЛ Наведени : Да Волти : 600 V Индивидуална Должина На Производот : 5 во. Име На Брендот : Бусман. Засилувачи : 15 засилувачи. Број Во Пакет : 1 секој. Тип На Производ : Осигурувач За Одложување На Времето Со Двоен Елемент. Крајна Конструкција : Бакар. Тип На Пакување : Кутија. Индивидуална Должина На Производот : 5 во. Доказ За Манипулација : Не. Волти : 600 волти. Конструкција На Цевки : Бакар. Индивидуален Дијаметар На Производот : 13/16 инчи. Апликација : Општа Намена. Ул Наведени : Да. АДС Наведени : Да.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ