• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Отомансон Оригинал тапацирано за складирање Отоман, сина

Отомансон Оригинал тапацирано за складирање Отоман, сина

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој отоман е произведен со квалитетен микрофибер за седење. [Удобност и дизајн] : Нашиот тапациран кабриолет отоман со складирање се состои од густи, цврсти перничиња за седишта за оптимална удобност и стил. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. Модата и функцијата коалицираат за оптимална разноврсност, со што овој мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор. Одрекување : Предмети во слики продадени одделно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ