• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајн Хаус Пјерска база додаток на додаток во бронза

Дизајн Хаус Пјерска база додаток на додаток во бронза

 
DEN 257.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Базата на бронзени пирси за дизајн куќа е специјално дизајнирана за монтирање на отворено пост-врвни светла. Овој производ за додаток по топ-топ е компатибилен со дрво, asonидање и метал и е изграден за да издржи години на повторна употреба. Овој производ има стандарден фитер со дијаметар од 3 инчи. Монтирајте го ова за највисоко светло за совршено осветлување на патеките, патеките, тремови, дворовите, патиштата или локациите на отворено. Конструиран од висококвалитетен алуминиум за сила и издржливост, оваа база на пристаништето ќе ви помогне да се забавувате ноќе или да додадете безбедност и безбедност за наредните години. Designed and manufactured by Design House, the trusted source for quality lighting, hardware, plumbing, kitchen, and bath products for every taste and budget.This product comes with a 10 year limited warranty Versatile Outdoor Placement : Ideal for walkways, porch, yards, и патио; Нема да поддржува ламба, само за монтирање на светлосни тела. Силен и издржлив : Конструиран од висококвалитетен, отпорен на временски услови, алуминиум и не 'рѓа. Стандардна база на монтирање : 2.25 "H x 3,5" L x 3,5 "W со стандард 3-инчен дијаметар фитер. Лесно инсталирање : монтирање на столбови, колони, натписи, палуби и повеќе за неколку минути. Само основата : лесна тела се продава одделно. Потребно е хардвер за монтирање потребен : Потребна големина на хардвер е 6мм (не е вклучена). Купете со доверба : Задоволството на клиентите е наш приоритет за 150 години; со нашата 10-годишна ограничена гаранција, можете да бидете сигурни дека вашата набавка е без ризик.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ