• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Национална Компанија За Дрвја Претходно Запален Вештачки Божиќен Венец, Зелена, Ела Од Норвуд, Бели Светла, Божиќна Колекција

Национална Компанија За Дрвја Претходно Запален Вештачки Божиќен Венец, Зелена, Ела Од Норвуд, Бели Светла, Божиќна Колекција

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Трансформирајте го вашиот дом за зимските празници со Претходно Осветлена Вештачка Декорација На Божиќен Венец на Националната Компанија за Дрвја. Дизајниран со база На гранки Од Норвуд, овој висечки венец е широк 30 инчи. Стотици полиетиленски врвови отпорни на здроби формираат гранки со полно тело за да создадат висечки венец со извонреден реализам. Оваа фантастично празнична декорација на венец е нанижана со БЕЛИ LED светла пред пакувањето за поудобно поставување. Светлата работат поединечно, па ако леќата на сијалицата не е испукана или скршена, светлосниот сет ќе продолжи да свети, освен за сите поединечни светилки што не работат. За напојување на светлата, едноставно ставете триa батерии во пакетот батерии и оставете ги претходно нанижаните светла да го осветлат вашиот дом со топлина и расположение на сезоната на празници. Закачете го овој украсен венец на која било врата, прозорец или мантија за Да внесете Божиќен амбиент во секоја просторија или покриен трем. Изграден со цврсти, висококвалитетни материјали и хипоалергични игли отпорни на оган, овој венец е изграден за да донесе празнично расположение во годините што доаѓаат. Оваа висечка декорација е погодна и за внатрешна и за покриена надворешна употреба. Во Националната Компанија За Дрвја, ние се стремиме да создадеме Висококвалитетни новогодишни украси кои ќе ви помогнат да го трансформирате вашиот дом за да можете да продолжите да го правите секој празничен момент магичен. Достапни се неколку големини и бои на дрвја со многу претходно осветлени опции. Без оглед на вашата потреба, Националните Божиќни Производи се тука за сервирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ