• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дозвола За Бренд

Дозвола За Бренд

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вештачки Божур Есенски Венец Вештачки Цвет Венец Со Лак Тиква Јавор Лисја Денот На Благодарноста Жетва Виси Венец Затворен Отворен Симулација Цвет Венец За Домашна Канцеларија Декор. Материјал : крпа, дрво, имитација на растенијата. Боја : како што е прикажано на сликата. Големина : . А, Б, Ц, јас : 40см/15,75 инчи. Д,Е, Ф, Г : 45*45*5см/17.72*17.72*1.97 инч. Ч : 44*38*5см/17.32*14.96*1.97 инч. Е1 : 50см/19.69 инчи. Нето тежина : 0,4 кг. Бруто тежина : 0,45 кг. Вклучен пакет : 1* Декоративен венец. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 1.●Висококвалитетен материјал● - декоративната венец е изработена од еколошки и безопасен материјал од ткаенина и дрвена плоча, што е природно и без загадување. 2.€Добра Декорација Q-Декоративните венци се добри украси, многу погодни за вашите празнични забави и секојдневна употреба, носејќи среќа на вашите пријатели и семејство. 3.●Совршен Празничен Подарок - можете да го подарите на вашите пријатели и семејство како подарок за време на сезоната на празници. 4.€Рачно изработени q-Секоја од нашите венци е рачно изработена и ќе ви се допадне кога ќе ја примите. 5.● Голема големина ● – Различни големини за да изберете. Погоден е за вашата спална соба, дневна соба, декорација на влезната сала. Може да се закачи на ѕидот, вратата, каминот или надвор од куќата, градината или палубата итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ