• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Honeeladyy Зимски Мали Деца Девојки Руно Јакна Палто Fall Зима Топло Палто Надворешна Облека Јакна Продажба На Интернет

Honeeladyy Зимски Мали Деца Девојки Руно Јакна Палто Fall Зима Топло Палто Надворешна Облека Јакна Продажба На Интернет

 
DEN 194.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Погоден е и за спортови на отворено, како скијање, трчање, качување.10"5-6 Години13065см/25.56"препорачана возраст : 2-3 годинаголемина : 100слина : 56см/22. Погоден За Пролет ,umn и Зима.87"биста : 70см/27. Висококвалитетна ткаенина што дише и доволно удобна за да се носи во текот на целиот ден.Препорачана Старосизелангабиста18-24 Месеци9053см/20,87"70см/27,56"2-3 Години10056см/22,05"73см/28,74"3-4 Години11059см/23,23"76см/29,92"4-5 Години12062см/24,41"79см/31. Јакна од вештачко крзно од висока класа луксузна облека за изглед совршена за спарување со фустан за забави за принцези што одговара на високи чизми, дуксер со модни здолништа што одговараат на хеланки итн.Мало Дете Деца Девојки Руно Јакна Палто Out Зима Топло Палто Надворешна Облека Јакна Карактеристики : овој мек, пријатен материјал нуди инстант изолација во разноврсен, секојдневен стил со нов, поактивен тенок крој за да се постигне ефективно топло.05"биста : 73см/28,74"Препорачана Возраст : 3-4 Години Големина : 110 Должина : 59 см/23,23"биста : 76 см/29,92"Препорачана Возраст : 4-5 години големина : 120 должина : 62 см/24,41"Биста : 79 см/31,10"препорачана возраст : 5-6 години големина : 130 Должина : 65 См/25,59"биста : 82см/32. Супер мазно вклопување.Стил : Раширете Јака, Долг Ракав, Копче Надолу, Два Рачни Џебови, Цврсти, Топли, Удобни. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Должина на ракавот : Долги Ракавглавна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечноодлични за секојдневни, Дневни, забави или фотосесии, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињасе направени од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебеas овој симпатичен летен комплет облека погоден за секојдневно носење пролет лето, играње надвор, роденденска забава,туш за бебиња,свадба, фотографија, ден на семејството или било која Прилика.28"препорачана возраст : 18-24 Месециголемина : 90см : 53см/20.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ