• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Есенски И Зимски Топол Елек Со Цврста Боја Елек Без Ракави Секојдневен Елек Со Топла Качулка Елек Со Патент Зимски Палта За

Машки Есенски И Зимски Топол Елек Со Цврста Боја Елек Без Ракави Секојдневен Елек Со Топла Качулка Елек Со Патент Зимски Палта

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Машки Есенски И Зимски Топол Елек Со Цврста Боја Елек Без Ракави Секојдневен Елек Со Патент Со Топла Качулка Зимски Палта За Мажи Модна Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно,Деловно,Свадбено,Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,висат Или Линија Сува Содржина : 1 Елек Материјал : Изработен Е Од Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил на дизајн : Машки Есенски И Зимски Елек За Топло Палто Со Цврста Боја Елек Без Ракави Секојдневен Елек Со Патент Со Топла Качулка Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека И Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобно Искуство ,лесна За Носење,Без Брчки Одлични за Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати,Датум, Одмор,Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Услуга : Нашите Врвови Користат Мека и Удобна Ткаенина Ако Имате Било Какви Прашања Како Боја, Големина и Квалитет, Можете Слободно Да Не Контактирате ,ние ќе ви Помогнеме Во Ен Погодно време.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ