• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на одмор Божиќно сребрено мрежење ролни

Време на одмор Божиќно сребрено мрежење ролни

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ролни од сребрена мрежа за време на празник, додава одредена текстура на свеченостите! Оваа декоративна мрежа е разноврсен елемент за украси што може да облече кој било подарок, венец или централен дел. Плус, удобниот валани дизајн го прави лесно распределбата и сечење за да можете да ја користите оваа мрежа секогаш кога креативноста ќе се појави за да го направи празникот на вашето семејство светла. Бројот на начини за користење на ролни за време на сребрена мрежа за време на одмор е ограничен само со вашата фантазија! Користете сами или обидете се да се комбинирате со други бои на мрежата за вашиот вистински уникатен изглед. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори. носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница или за повеќе ексклузивно време за време на одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Време на одмор 2-пакувања со сребрени мрежи, 10,5 ". Користете за да додадете текстура и боја на подароци за одмор и декор. Удобно валано дизајнирање го прави дистрибуирањето и сечење лесно. Користете за да додадете дополнителна талент на вашите завиткани подароци. Создадете венци, центри или цветни аранжмани со употреба на повеќе бои. Совршени за оние кои уживаат во изработка и украсување. Разновиден материјал работи за голем број на проекти. Подготвени за употреба за моментален празник. Препорачано за затворено или покриена употреба. Боја : Бела. Собрани димензии на производот : 2,75 "x 2,75 "x 10.5". Материјали за производи : полиестер. Модел # IG147348.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ