• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време на одмор го запали природното лак

Време на одмор го запали природното лак

 
DEN 685.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашата куќа може да биде завист на соседството со овој прекрасен затворен/надворешен светло лав. Овој лак за лак се приклучува на кој било излез од 110 и може да се користи во затворено или на отворено. Со економска цена, можете да набавите множители за да создадете спектакуларен осветлен дисплеј. Висат во венци, по должината на оградите или позицијата на оградата. Издржлив и отпорен на временски услови, ќе уживате во оваа декорација за многу години што доаѓаат! Не е потребно собрание. Време на одмор го запали природното лак за бура : 20 "x 36". 35 мини светла. Внатрешна/надворешна употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ