• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Проект Мц С. Т. Е. А. М. Експеримент-Парфем Ролери

Проект Мц С. Т. Е. А. М. Експеримент-Парфем Ролери

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Проектот Мц2 е тим од супер-паметни и сериозно кул девојки кои ја користат својата љубов кон науката и нивните шпионски вештини додека одат на мисии за тајна организација, НОВ8 (тоа е "иновирај")! Сега, НА НОВ8 му треба вашата помош за да создаде неверојатно искуство за убавина користејќи наука. Покажете ја вашата убавина и вашиот мозок со овие забавни козметички експерименти. Приклучи Се На Проектот Мц2, вистински девојки со вистински вештини, оди целосно С. Т. Е. А. М. за да го преуреди светот, еден експеримент во исто време. Погледнете Ја оригиналната серија На Проектот Мц2, на Нетфликс! Создадете сопствен мирис кој совршено се спојува со вашата личност! Со мешање на еден од вклучените мириси со лесно, природно масло како масло од семе од бадем или кајсија, можете да создадете валјак за парфеми што мириса одлично и ја храни вашата кожа. Измешајте и совпаѓајте мириси за да создадете свои сопствени мешавини. Додадете цветни ливчиња за дополнителни слоеви на прекрасен мирис. Направете свој миризлив парфем Со Ролери За Парфеми На Проектот Мц2. Пополнете вклучени ролери топката 3/4 со светло масло. Додадете неколку капки од вклучениот мирис. Измешајте во цветни ливчиња. Се тркалаат на кожата за негување, сопствен мирис.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ